MENU
Dar-bramy

Automatyka do bram skrzydłowych

Krono

Stworzony, by zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów oraz połączyć styl i elegancję z wytrzymałością. Dostępny w trzech wersjach, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych posiadających skrzydła o długości od 3 do 5 m.

Fast

Fast to siłownik z ramieniem łamanym do bram o długości skrzydła do 2,3m. Może być montowany na słupkach o szerokości do 20cm.

Automatyka do bram przesuwnych

BX

Automat przeznaczony dla bram o masie do 800kg i do 20m długości. Wysoka jakość materiałów sprawia, że z upływem czasu elementy siłownika nie muszą obawiać się szkodliwego działania czynników atmosferycznych i zachowują na długo perfekcyjną sprawność.

BK

Dobre rozwiązanie dla bram przesuwnych o masie do 2200kg i do 23m długości. Bk posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowuje się perfekcyjnie do podłoża i do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy.

Szlabany

Gard 4

Automatyczny szlaban drogowy dla przejazdów o szerokości do 3,75 m. Miękkie profile, zaokrąglone kształty charakteryzują rozwiązanie, które perfekcyjnie dostosowuje się do różnych kontekstów instalacyjnych. Ekskluzywna lampa błyskowa wykorzystująca technologię LED gwarantuje pełną widoczność sygnału świetlnego.

Gard 8

Automatyczny szlaban drogowy dla przejazdów o szerokości do 7,6 m. Miękkie profile, zaokrąglone kształty charakteryzują rozwiązanie przeznaczone dla szerokich przejazdów. Dostępna także w wersji z obudową ze stali nierdzewnej INOX AISI 304.

DarBramy © 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: